Najave

Raspored događanja za mjesec prosinac ...

...

Karate klub ''Max'' Ivankovo osvojio jedno srebro i devet bronci u Varaždinu

IVANKOVO-U Areni Varaždin u organizaciji Karate kluba „Varaždin“ održan je 13. međunarodni karate turnir „Sveti Nikola“. Na turniru je nastupilo 657 natjecatelja iz 65 klubova i 5 države (Mađarska, Italija, Bosna i Hercegovina, Slovenija i Hrvatska).

Karate klub „Max“ Ivankovo nastupio je sa 14 natjecatelja u 18 kategorija i osvojio je ukupno 10 odličja – 1 srebro i 9 bronci.

Srebro je osvojila Emanuela Kockarević.

Broncu su osvojili Žgela Luka 2x, Lara Žgela, Leon Vukoja, Toni Vukić, Matej Tisucki, Luka Požega, Lana Kockarević i Emanuela Kockarević.

U repasažu borbu za treće mjesto izgubili su Marko Jurić, Lana Kockarević, Nada Mrkonja, Mia Orlović i Lovro Tisucki.U repasaž nisu uspjeli ući Iva Livaja, Benjamin Ljubas i Luka Požega.

Natjecatelji su nastupili pod vodstvom učitelja karatea Davida Žgele.U sudačkoj postavi bio je i naš učitelj karatea i međunarodni sudac Zdravko Perlić.