Najave

Raspored događanja za mjesec prosinac ...

...

Taekwondo klub ''Cro-Cop'' iz Privlake osvojio jedno zlato, tri srebra i četiri brončane medalje u Vukovaru

PRIVLAKA-U Vukovaru se održao Kup Branitelja grada Vukovara na kojem je nastupilo 460 natjecatelja iz 34 kluba iz 2 države među kojima su bili 11 članova Taekwondo kluba ''Cro-Cop'' iz Privlake.

Privlačani su bili više nego dobri osvojivši osam medalja. Zlato je osvojila Petra Kružljak, srebro Helena Kružljak u kategoriji Kick, srebro su još osvojili u borbama kadet Luka Pehar i junior Darijo Kožul, brončane medalje su osvojili su i kategoriji Kick Ivano Kožul i u borbama kadetkinje Iva Domitrović, Ivana Reljanović, Anda Pehar, dok su peta mjesta osvojili Sara Nađ, Patrik Kožul, Matea  Trnjar,