Najave

Raspored događanja za mjesec prosinac ...
Raspored događanja za mjesec prosinac ...

                          ...

Plivački klub Orion Vinkovci osvojio pet zlata, osam srebra i šest bronci u Somboru

VINKOVCI-U subotu 2. prosinca 2017. brojna plivačka ekipa s trenericom Mašom Pešec sudjelovala je na XII. Fenix kupu u Somboru. S natjecanja su se vratili sa 19 medalja od kojih je pet bilo zlatnog sjaja, osam srebrnog i šest brončanog. 

Za neke od natjecatelja ovo je bilo i prvo natjecanje pa stoga i posebno. Za PK Orion nastupili su mlađi plivačice i plivači Lovro Matoš, Patrik Šekrst, Andrej Veselinović, Boris Đurić, Ivan Vidaković, Filip Majko, Ana Tomić, Marija Ćaleta, Lorena Mustafić, Petra Bičanić te iskusniji Dinko Nađ, Iva Čorak, Adela Matošević, Lara Eberhardt, Laura Matić, Marin Svilar, Luka Eberhardt, Nikola Ćaleta, Alojzije Ćaleta, Jan Lukić, Katarina Kalaica, Katarina Šuvak i Matej Pfaf.  Laura Matić je na već pet isplivanih normi za nadolazeće Prvenstvo Hrvatske isplivala još jednu B normu na 200 m mješovito, Adela Matošević isplivala je kadetsku B normu na 100 m leđno dok ju je Iva Čorak u istoj disciplini poboljšala. 

Pojedinačni su rezultati (do 10. mjesta) sljedeći: 

ALOJZIJE ĆALETA (A KATEGORIJA) -  1. mjesta na 50 m slobodno i 100 m leđno

MATEJ PFAF (B KATEGORIJA) – 1. mjesto na 100 m leđno, 2. mjesto na 200 m leđno i 9. mjesto na 50 m slobodno

MARIN SVILAR (B KATEGORIJA) – 1. mjesta na 100 m prsno i 200 m prsno te 2. mjesto na 100 m leđno

KATARINA ŠUVAK (A KATEGORIJA) – 2. mjesto na 100 m slobodno, 3. mjesto na 400 m slobodno, 5. mjesto na 200 m slobodno i 6. mjesto na 50 m slobodno

JAN LUKIĆ (B KATEGORIJA) – 2. mjesto na 100 m slobodno i 3. mjesta na 100 m prsno i na 400 m slobodno

NIKOLA ĆALETA (B KATEGORIJA) – 2. mjesto na 50 m slobodno i 3. mjesto na 100 m leptir

LAURA MATIĆ (B KATEGORIJA) – 2. mjesto na 200 m mješovito (B norma), 3. mjesto na 50 m slobodno te 4. mjesto na 100 m prsno

LUKA EBERHARDT (B KATEGORIJA) – 2. mjesto na 50 m slobodno i 4. mjesto na 100 m prsno

ADELA MATOŠEVIĆ (C KATEGORIJA) – 3. mjesto na 100 m leđno (B norma) i 5. mjesto na 100 m slobodno

IVA ČORAK (C KATEGORIJA) – 4. mjesto na 100 m leđno (B norma) i 8. mjesto na 100 m slobodno

LARA EBERHARDT (C KATEGORIJA) – 4. mjesto na 100 m prsno i 8. mjesto na 50 m slobodno 

IVAN VIDAKOVIĆ (D KATEGORIJA) – 5. mjesto na 100 m prsno

DINKO NAĐ (C KATEGORIJA) – 6. mjesto na 100 m slobodno

KATARINA KALAICA (B KATEGORIJA) – 8. mjesto na 100 m slobodno i 9. mjesto na 50 m slobodno

MARIJA ĆALETA (D KATEGORIJA) – 8. mjesto na 50 m leđno i 9. mjesto na 50 m slobodno

PATRIK ŠEKRST (D KATEGORIJA) – 9. mjesto na 50 m leđno

 

 

 

Share