Raspored događanja za srpanj  2018. u ...
Raspored događanja za srpanj 2018. u ...

KALENDAR DOGAĐANJA         ...

Luka Požega odličnim nastupom do bronce na državnom natjecanju u karateu

IVANKOVO-U Zagrebu, u Sportskom centru Lučko održano je Prvenstvo Hrvatske u borbama za mlađe uzraste. Na natjecanju je nastupilo oko 560 natjecatelja iz 80-ak klubova.

KK Max Ivankovo na natjecanje je prijavio 12 natjecatelja od kojih je Luka Požega bio najuspješniji. Luka je u kategoriji mlađi učenici do 34kg u kojoj je nastupio 21 natjecatelj osvojio brončano odličje. Do brončanog odličja stigao je s četiri pobjede i porazom u polufinalu. Treba naglasiti da niti u jednoj borbi nije izgubio bod, te je polufinalnu borbu izgubio odlukom sudaca 3:2.

Malo sportske sreće nedostajalo je Leonu Vukoja i Mateju Tisucki da se popnu na pobjedničko postolje. Nastupima u repasažu dolaze do borbe za treće mjesto, ali ju nažalost gube te obojica osvajaju 5. mjesto, 7. mjesto osvojili su Emanuela Kockarević i Toni Vukić.

Na natjecanju su još nastupili: Luka Žgela, Eva Požega, Matej Naletilić, Iva Livaja, Nada Mrkonja, Lana Kockarević i Mia Orlović.

Natjecatelje je vodio učitelji karatea David Žgela, a Zdravko Perlić bio je sudac na natjecanju.