Najave

Raspored događanja za srpanj  2018. u ...
Raspored događanja za srpanj 2018. u ...

KALENDAR DOGAĐANJA         ...

Taekwondo klub ''Sajnami'' osvojio četiri srebrne i dvije brončane medalje na međunarodnom turniru u Zagrebu

VINKOVCI-U subotu 12. svibnja u Zgrebu se održao veliki međunarodni taekwondo turnir Susedgrad – Sokol Pokal na kojem je nastupilo 59 klubova sa oko 700 natjecatelja među kojima su bili i natjecatelji TK „Sajnamija“  koji su ostvarili zapažen rezultat osvojivši 6 odličja.

U kategoriji seniora nastupila je Doris Lukić koja je osvojila srebrnu medalju.

U juniorskoj kategoriji gdje  su se osvajali bodovi za nacionalnu rang listu nastupili su Fran Čopčić i Dominik Greifenstein koji su osvojili srebrne medalje te upisali nove bodove.

U kategoriji kadeta nastupila je Ana Lukić koja je osvojila srebrnu medalju te Antonio Peranović koji se okitio broncom.

U kategoriji mlađih kadeta Mia Fernbach osvojila je broncu dok se Borna Dujić plasirao na 5. mjesto, a nastup je zabilježio Karlo Grgić.

Natjecatelji su nastupili pod vodstvom trenera Jasmine Lucić, Ive Lukića te Divijana-Martina Kelave.