Najave

Raspored događanja za svibanj  2018. u ...
Raspored događanja za svibanj 2018. u ...

KALENDAR DOGAĐANJA         ...

Stolnoteniski turniri okupili veliki broj sudionika na ''Danima Općine Privlaka''

PRIVLAKA-U organizaciji STK Privlaka, a uz pomoć i podršku Općine Privlaka, županijskog stolnoteniskog saveza i Osnovne škole Stjepana Antolovića Privlaka protekli vikend, 12. i 13. svibnja 2018., održana su dva turnira.

U subotu, 12.5.2018. odigralo se Otvoreno prvenstvo Privlake za dječake i djevojčice. U kategorijama najmlađi kadeti i kadetkinje i mlađi kadeti i kadetkinje na turniru je igralo 52 djece iz 12 klubova iz Hrvatske i Srbije, čime je turnir dobio predznak međunarodni. (  HSTK  Lokomotiva Vinkovci, STK Opatovac, STK Cibalia Vinkovci, STK Nuštar, STK Donji Miholjac, STK Vodovod Osijek, Škola stolnog tenisa Prkovci, STK Obrtnička škola Brod, STK Županja,  gosti iz Srbije STK Čelarevo i STK AS Šabac i domaćin STK Privlaka)

Nakon odličnih igara i vrlo napetih mečeva do samog kraja su došli i nagrade osvojili:

 

Najmlađe kadetkinje:Najmlađi kadeti:

1. Knežević Slađana, STK Čelarevo            1. Pap Norman, STK Opatovac

2. Čmelak Hana, STK Donji Miholjac2. Gabriel Marjanović, STK Privlaka

3. Vukovac Elena, STK Privlaka3.Majstorović Dominik, STK Nuštar

3. Vučinić Barbara, STK Cibalia3. Mesić Franko, STK Nuštar

 

Mlađe kadetkinje:Mlađi kadeti:

1. Radak Sara, STK Čelarevo        1. Bistrović Darijo, STK Opatovac

2. Rudnički Tonka, STK Nuštar        2. Krajinović Luka, STK Privlaka

3. Pap Sandra, STK Opatovac        3. Zelić Fran, STK Vodovod

3. Lana Slavić, HSTK Lokomotiva        3. Anaković Marin, STK Obrtnička      škola Brod

 

Nagrade najboljima podijelio je predsjednik STK Privlaka Slavko Kozić.

 

U nedjelju 13.5.2018. odigran je turnir Županijskih liga Vukovarsko srijemske županije. Podijeljeni u dvije kategorije i to na igrače 

1. Županijske lige i  2.  Županijske lige turnir je odigralo 40 igrača uz nastupe gotovo svih županijskih klubova.

 

 Ovoga puta najbolju igru pokazali su:

 

 2.  Županijska liga:

1. Baboselac Mladen, STK Županja

2. Bistrović Darijo, STK Fruškogorac

3. Lovrić Ivan, STK Fruškogorac

3. Vidrač Mato, STK Nuštar

 

 

1. Županijska liga:

1. Goran Stevanović, STK Petrovci

2. Nikola Kosanović, STK Vukovar 91

3. Nikola Stanojević STK Vukovar 91

3. Križan Markić, STK Privlaka

 

Oba dva dana turnir je vodio sudac Dražen Janković.

 

STK Privlaka zahvaljuje se svim igračicama i igračima, klubovima i predstavnicima klubova na sudjelovanju i pomoći u organizaciji turnira.

Uz pohvale i lijepe uspomene svima šaljemo srdačne sportske pozdrave i nadanja kako se dogodine vidimo ponovno u još većem broju.

 

Share