Najave

Raspored događanja za srpanj  2018. u ...
Raspored događanja za srpanj 2018. u ...

KALENDAR DOGAĐANJA         ...

Vinkovački plivački klub odličnim utrkama isplivao jedno srebro i četiri bronce u Srbiji

VINKOVCI-Dana 04.08.2018g. održano je međunarodno plivačko natjecanje 21. Međunarodni plivački miting "DELFIN CUP 2018" u Adi, Srbija, na kojem je nastupilo 24 klubova, sa čak ukupno 334 plivača i plivačica i to iz Hrvatske, Velike Britanija, Njemačke, Mađarske, Kenije, Rumunjske, Rusije, Srbije i USA.

Vinkovački plivački klub bio je jedini predstavnik Hrvatske, a trener Josip Gajčević poveo je 32 natjecatelja koji su osvojili ukupno 5 medalja (srebro i 4 bronce), te ekipno 7 mjesto. Srebro je osvojila najmlađa Una Videković, a bronce su osvojili Jan Rakijašić, Nika Brdar i Ivan Kovačević. Čestitke svim plivačima i pivačicama.

Rezultati do 6.mjesta su sljedeći:

Una Videković (8 godina i ml.) 2.mjesto na 50 m leptir (54,86)

Jan Rakijašić (15-16 godina) 3.mjesto na 50 m slobodno (28,10) i 3.mjesto na 50 m leptir (30,03)

Nika Brdar (15-16 godina) 3.mjesto na 50 m slobodno (31,87) i 6.mjesto na 50 m prsno (43,44)

Ivan Kovačević (8 godina i ml.) 3.mjesto na 50 m leđno (53,74)

Luka Gugić (13-14 godina) 4.mjesto na 50 m leđno (38,28)

Lucija Kunac (15-16 godina) 6.mjesto na 50 m slobodno (34,35)

Ema Dragun (13-14 godina) 6.mjesto na 50 m prsno (44,76)

Vanessa Alilović (8 godina i ml.) 5.mjesto na 50 m leđno (1:08,14)