Najave

Robert Marić pobjednik, Domagoj Bubalo, Kristian Ikić, Nikola Štefanac i Dinko Bosančić drugi na 38.Festivalu tenisa

VINKOVCI-Na terenima Teniskog kluba ''Vinkovci'' podjelom nagrada najuspješnijima završen je ovogodišnji 38.Festival tenisa za dame i gospodu.

Turnir je ove godine imao 117 sudionika iz Slovenije, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore i Hrvatske, a natjecali su se u pet kategorija: dame pojedinačno, do 35 godina gospoda, kategorija 35-50 godina gospoda, gospoda u kategoriji preko 50 godina, te mješoviti parovi.

Turnir se igrao švicarskim sistemom bez ispadanja, gdje pobjednici nastavljaju turnir s pobjednicima, dok poraženi igraju s poraženima iz prethodnih kola.

U kategoriji do 35 godina gospoda prvo mjesto osvojio je  Milan Antolić (Sisak), dok su druga mjesta podijelili: Domagoj Bubalo (Vinkovci), Nemanja Bugarski (Vrbas), Furjan Kralj Martin (Zelina) i Kristian Ikić (Vinkovci)

U kategoriji 35-50 prvo mjesto ponovo je osvojio Robert Marić (Vinkovci), dok su druga mjesta podijelili: Dario Jurić (Zagreb), Oliver Janković (Osijek), Kristijan Kalj (Zelina), Damir Hrupec (Zelina), Igor Praća (Srbija),  Siniša Žižaković (Pula), Igor Košćak (Donji Miholjac)

U kategoriji preko 50 godina prvo mjesto osvojio je Emir Bešlagić (Visoko), dok su druga mjesta podijelili: Zvonko Usanović (Kotor), Nikola Štefanac (Vinkovc), Dinko Bosančić (Vinkovci), Stipe Lovrić (Šibenik), Damir Vidović (Zagreb), Janko Brač (Vukovar)

U kategoriji dama u pojedinačnoj konkurenciji prvo mjesto osvojila je Nada Ljubičić (Novska), dok je drugo mjesto osvojila Stela Kosović (Herceg Novi)

U turniru mješovitih parova prvo mjesto osvojio je par Anja Antolić  i Milan Antolić (oboje Sisak), dok je drugo mjesto osvojio par Dina Jurenić /Drago Kolić (Zagreb).

Voditelji turnira su bili Damir Šesto, Ivan Kubiček i Franjo Čanaki, dok su nagrade najuspješnijima podijelili Vjekoslav Rimac , dopredsjednik kluba i predsjednik Teniskog kluba ''Vinkovci'' Mario Brkić koji je zaželio dobrodošlicu svim sudionicama i sudionicima turnira, dok je turnir svečano otvorio Mario Jurić, ispred Grada Vinkovaca.