Najave

Raspored događanja za prosinac 2018. u ...

Petra Dogan i Emanuela Kockarević zlatne na turniru u Slavonskom Brodu

IVANKOVO-U sportskoj dvorani „Vijuš“ 28. listopada 2018. godine održan je 25. Memorijalni karate turnir u spomen na devet poginulih članova u Domovinskom ratu. Na natjecanju je nastupilo 476 natjecatelja u 605 kategorija iz 63 kluba i 5 zemalja (BiH, Slovačke, Srbije, Austrije i RH). Karate klub „Max“ nastupio je sa 15 natjecatelja u 18 kategorija i osvojio je ukupno 7 odličja – 2 zlata i 5 bronci.

Zlatna odličja osvojile su Petra Dogan i Emanuela Kockarević,Brončana odličja osvojili su Lana Kockarević, Nada Mrkonja, Ružica Vukić, Petra Dogan i Matej Tisucki. U repasažu borbu za treće mjesto izgubili su Toni Vukić, Eva Požega, Luka Požega, Marko Jurić i Gabrijel Klen.

Na natjecanju su još nastupili Sara Haban, Iva Kockarević, Petar Barišić i Benjamin Ljubas.

U ukupnom poretku natjecatelji Karate kluba „Max“ Ivankovo zauzeli su visoko 16. mjesto od ukupno 63 kluba (2 prva mjesta, 5 trećih mjesta i 5 petih mjesta) što ukupno gledano predstavlja odličan rezultat.

Natjecatelji su nastupili pod vodstvom učiteljice karatea Antonije Damjanović.

U sudačkoj postavi bio je i naš učitelj karatea i međunarodni sudac Zdravko Perlić.