Najave

Raspored događanja za srpanj 2019. u ...
Raspored događanja za srpanj 2019. u ...

    KALENDAR DOGAĐANJA ZA ...

Sajnamovci odličnim borbama osvojili drugo mjesto na Vinkovci Openu, prvo mjesto na Limač Openu

VINKOVCI-U subotu 09.03.2019. godine u Vinkovcima se održalo međunarodno natjecanje u taekwondou u organizaciji TK „Sajnami“, na kojem je nastupilo 230 natjecatelja iz 23 kluba iz Hrvatske te Bosne i Hercegovine.

Natjecatelje je pozdravio delegat HTS-a gospodin Damir Zahirović, te izaslanik HOO-a i Vukovarsko-srijemske županije gospodin Mario Meštrović, u ime gradonačelnika grada Vinkovaca gospodina Ivana Bosančića natjecanje je otvorio gospodin Mario Jurić voditelj odsjeka za šport i fizičku kulturu grada Vinkovaca.

U turniru 2. VINKOVCI LIMAČ OPENA 2019   za Sajnami medalje su osvojili:

Zlata: Tomislav Vladisavljević, Adam Pavlek, Ilija Kovačević, Josip Šarić, Andrija Sebastijan i Klara Radman.

Srebra: petra Šarčević, Nika Kristović, Marin Markić, Lejla Markić, Šimun Ereš i Vanja Mandek

Bronce: Klara Komšić, Grugur Šarić, Karlo Grgić i Josip Pravda.

Nastupili su još: Anđela Markić, Lara Nekić, Elena Divković, Bruno Huber, Šimun Huber, Gabrijel Rapčan, Tibor Hlišć, Josip Cvitković i Jakov Ćosić.

Ukupno 16 medalja: 6 zlatnih, 6 srebrnih i 4 brončane.

Pojedinačne pehare za najbolje u svojim uzrasnim kategorijama osvojili su:

Najbolja mlađa kadetkinja: Klara Radman- Sajnami, najboljii mlađi kadet: Josip Šarić- Sajnami.

Najbolji Kick Ž1: Lucija Damjanov- kneževi vinogradi, Ž2: Dora Knežević- Našice

Najbolji Kick M1: Matej Horvat- Kneževi Vinogradi, M2: Juraj Zovko- Brod

Najbolji Kid Ž: Zara Vranaričić – Bistra, KidM: Grgur Peić- Brod 

 

U ukupnom poretku 1. mjesto pripalo je „Sajnamiju“, 2. mjesto „Našicama“ i 3. mjesto „Brodu“   

 

U turniru 5. Vinkovci Open 2019 za Sajnami medalje su osvojili:

Zlata: Bruno Marić, Borna Dujić, Lucija Ćosić, Karlo Šarčević, Tara Marić, Mia Fernbach, Marta Čopčić i Fran Čopčić.

Srebro: Ana Merc, Ivana Firi, Ana Lukić, Valentina Plašć, Ema Pap, Petra Vladisavljević, Blaženka Mihalj, Lukas Bašić-Palković.

Bronca: Doris Lukić, Tamara Mikić, Ria Smole, Ivano Rožmarić, Marija Komesarović, Petra Žaper, Nikola Komesarović.

Nastupili: Luka Radman.

Ukupno 23 medalja: 8 zlatnih, 8 srebrnih, 7 brončanih.

Sajnamovce su vodili treneri: Ivo Lukić, Divijan-Martin Kelava, Ivona Lukić, Arian Ćosić i Jasmina Lucić, a sudila je Lea Grbavica. 

 Pojedinačne pehare za najbolje u svojim uzrasnim kategorijama osvojili su:

Najbolja seniorka: Laura Zahirović-Osijek

Najbolja juniorka: Ivana Šarenac-Prnjavor, junior: Fran Čopčić- Sajnami

Najbolja kadetkinjaB: Mia Fernbach-Sajnami, kadetB: Josip Čretni- Brod

Najbolja kadetkinjaA: Nika Jandroković-Orion, kadetA: Darko Kobešćak Ozimec-Susedgrad Sokol

Najbolji mlađi kadet: Barbara Rebrović-Ogrc, mlađi kadet: Tin Rezo-Orion

Ukupni pored klubova na 5. Vinkovci Openu 2019: 

1. mjesto „Orion“ (Zagreb), 2. mjesto: „Sajnami“ (Vinkovci), 3. mjesto „Sokol- Bijeljina“ (Bijeljina) 

 

 

 

 

 

 

 

Share