Najave

Raspored događanja za studeni 2019. u ...
Raspored događanja za studeni 2019. u ...

   KALENDAR DOGAĐANJA ...

Odlični koncerti i filmovi za Vinkovačko ljeto

VINKOVCI-Kockice su se posložile i sve je spremno za ovogodišnje Vinkovačko ljeto koje započinje  5. srpnja i traje do 5. kolovoza.Ove godine će započeti Ljetnim kinom na otvorenom u Parku Lenije, kada će nas, od 5. do 7. srpnja s početkom u 18 sati, zabavljati hit naslovi za sve najmlađe, ali i one nešto starije

.“U tri dana nudimo po dva filma, a sam program bi trebao početi već u 18 sati s dječjim radionicama u koje su se uključili Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci i DND, dok će u nedjelju biti mađioničar. Nakon programa slijede filmove koji su nastali u 2018. i 2019. godini, pa vjerujemo da mnogi još nisu uspjeli pogledati filmove koje nudimo. I ugostitelji će nuditi svoje proizvode, tako da ćete se na jednom mjestu moći osvježiti i uživati u igranim i animiranim filmovima“, rekla je Marija Gerovac, direktorica Novosti.

Nakon Ljetnog kina na otvorenom, u pješačkoj zoni održat će se koncerti, na nastupaju: Fluentes, Silente, KUD Šumari, Subkultura, Damir Kedžo, The Frajle, Vesna Pisarović, Nipplepeople te TS Đeram i Mladen Grdović koji će nastupiti za Dan Grada.

“Ova godina je specifična zbog velikih radova u samom centru grada, ali vjerujemo da ćemo kroz bogat program koji smo pripremili s tvrtkom Novosti, s našim udrugama i svima onima koji sudjeluju u društvenom životu grada Vinkovaca doprinijeti da nam ljeto prođe što ugodnije i zabavnije. Za Dan grada imat ćemo zanimljive koncerte i velike roštilje Pika Vrbovec, a želja nam je da to bude prava vinkovačka zabava uz roštilj, pivo i glazbu, da to bude centralni događaj za nas Vinkovčane, ali ćemo se potruditi i što bolje ugostiti sve oni koji taj dan dođu u naš grad“, istaknuo je Ivan Bosančić,vinkovački gradonačelnik

 

Share