Najave

Raspored događanja za srpanj 2019. u ...
Raspored događanja za srpanj 2019. u ...

    KALENDAR DOGAĐANJA ZA ...

Nikola Ćaleta i Dorian Vugrek kao mlađi juniori isplivali seniorske limite za državno

VINKOVCI-Proteklog vikenda 6. i 7. srpnja u Sisku je održano Regionalno Prvenstvo Hrvatske Regije 4, a organizirali su ga klubovi Regije 4.  PK Orion ondje je nastupio s 9 svojih članova koji su ostvarili zapažene rezultate i s natjecanja se vratili s brojnim medaljama, osobnim rekordima i pokojim novim limitom. Ekipu je vodila trenerica Maša Pešec, a činili su je Iva Čorak, Adela Matošević, Laura Matić, Dorotea Živalj, Patrik Šekrst, Dorian Vugrek, Matej Pfaf, Marin Svilar i Nikola Ćaleta.   

Osvojeno je ukupno 36 medalja, u pojedinačnoj konkurenciji njih 30 i u štafetama njih 6. Ukupno je njih devet zlatnog sjaja, dvadeset i jedna je srebrna i šest ih je brončanih. Poseban uspjeh ovog natjecanja su isplivani čak seniorski limiti Doriana Vugreka i Nikole Ćalete iako su oni tek mlađi juniori. Izvrsnim utrkama preskočili su dvije kategorije – mlađe seniorsku i juniorsku što je za svaku pohvalu. Odličan je ovo uvod u natjecanje Zlatni medvjed sljedećeg vikenda u Zagrebu te skorašnje Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine na koje PK Orion ide u brojnom sastavu i u svim dobnim kategorijama.

Pojedinačni su rezultati sljedeći: 

NIKOLA ĆALETA (mlađi junior) – 1. mjesto na 100m slobodno u mlađej uniorskoj konkurenciji i 2. mjesto u juniorskoj, 2. mjesto na 200m mješovito u mlađe juniorskoj i juniorskoj konkurenciji te 3. mjesto u općoj konkurenciji, 2. mjesto na 50m slobodno u mlađe juniorskoj i juniorskoj konkurenciji te 3. mjesto u općoj konkurenciji, 2. mjesto na 100m leptir u općoj, juniorskoj i mlađe juniorskoj konkurenciji,  2. mjesto na 50m leptir u općoj i juniorskoj konkurenciji,  6. mjesto na 100m leđno.

DORIAN VUGREK (mlađi junior) – 1. mjesto na 200m mješovito u mlađe juniorskoj i juniorskoj konkurenciji (u općoj kategoriji 2. mjesto), , 1. mjesto na 100m leđno u mlađe juniorskoj i juniorskoj konkurenciji (u općoj 2. mjesto), 2. mjesto na 50m leđno u općoj i juniorskoj konkurenciji, 2. mjesto na 200m leđno u općoj, juniorskoj i mlađe juniorskoj konkurenciji, 3. mjesto na 100m slobodno u mlađe juniorskoj konkurenciji, 5. mjesto na 50m slobodno u mlađe juniorskoj konkurenciji 

MARIN SVILAR (mlađi junior) - 2. mjesto 200m prsno u mlađe juniorskoj i juniorskoj konkurenciji, 3. mjesto na 100m prsno, 4. mjesto na 200m mješovito, 5. mjesto na 50m prsno u juniorskoj konkurenciji.  11. mjesto 50m slobodno, 13. mjesto 100 slobodno (limit juniorski)   

DOROTEA ŽIVALJ (seniorka) - u općoj konkurenciji 3. mjesto na 50m leđno, 5. mjesto 50m leptir i 8. mjesto na 50m slobodno  

ADELA MATOŠEVIĆ (mlađa juniorka) - 3. mjesto na 50 m slobodno, 6. mjesto na 50m leptir u općoj i juniorskoj konkurenciji, 7. mjesto na 100m leđno, 11. mjesto na 200m mješovito, 12. mjesto 100m leptir, 19. mjesto na 100m slobodno 

LAURA MATIĆ (juniorka) – u juniorskoj konkurenciji 4. mjesto na 50m prsno (4. i u općoj konkurenciji), 5. mjesto na 50m leđno, 7. mjesto 200m prsno,  9. mjesto na 200m mješovito, 10. mjesto na 100m prsno 

MATEJ PFAF (mlađi junior) - 4. mjesto 100m leđno u juniorskoj i mlađe juniorskoj konkurenciji, 6. mjesto na 200m mješovito, 6. mjesto na 200m leđno, 7. mjesto na 100m prsno, 10. mjesto 50m slobodno, 17. mjesto na 100m slobodno 

IVA ČORAK (mlađa juniorka) - 5. mjesto na 50m slobodno, 5. mjesto 100m leđno, 9. mjesto na 200m mješovito, 10. mjesto na 200m leđno, 16. na 200m slobodno

PATRIK ŠEKRST (mlađi kadet) -  7. mjesto na 100m leđno, 12. mjesto na 50 m leđno, 14. mjesto na 200m mješovito, 16. mjesto na 50m leptir, 18. mjesto na 100m slobodno. 

ŠTAFETE: 

1.mjesto 4 x 100m slobodno - mix štafeta mlađejuniorska konkurencija D. Vugrek, A. Matošević, I. Čorak i N. Ćaleta 

1. mjesto 4 X 100m mješovito – seniorska konkurencija I. Čorak, L. Matić, A. Matošević i D. Živalj 

1. mjesto 4 X 100m slobodno – seniorska konkurencija I. Čorak, L. Matić, A. Matošević i D. Živalj 

 

1. mjesto 4 x 100m mješovito mlađejuniorska konkurencija M. Pfaf, M. Svilar, D. Vugrek i N. Ćaleta 

2. mjesto 4 x 100m mješovito mix štafeta mlađejuniorska konkurencija I. Čorak, M. Svilar, N. Ćaleta i A. Matošević

2. mjesto 4 x 100m slobodno mlađejuniorska konkurencija D. Vugrek, M. Pfaf, M. Svilar, i N. Ćaleta 

 

Share