22 medalje malog, ali snažnog Oriona u Vukovaru

VUKOVAR- Velika stvar za plivački sport Vukovarsko – srijemske županije dogodila se proteklog vikenda u Vukovaru. Naime, novoosnovani plivački savez Vukovarsko-srijemske županije održao je, po prvi puta, Otvoreno prvenstvo VSŽ, na kojemu je nastupilo 335 natjecatelja iz 9 hrvatskih kubova, i to sa čak 857 utrka. 

PK Orion se kao i uvijek izvrsno snašao te su svi plivači i p0livačice, njih čak 26, sa svojom trenericom Mašom Pešec uživali u ovo maratonskom natjecanju koje je trajalo čak 7 sati.

Iva Čorak – 2. mjesto u disciplini 50m leptir, 2. mjesto u disciplini 50m leđno, 3. mjesto u disciplini 50m slobodno

Adela Matošević – 4. mjesto i disciplini 50m leptir, 3. mjesto u disciplini 50m leđno, 1. mjesto u disciplini 50m slobodno

Martina Rajković – 2. mjesto u disciplini 50m slobodno, 2. mjesto u disciplini 100m slobodno, 4. mjesto u disciplini 50m leđno

Una Videković – 1. mjesto u disciplini 50m leđno, 2. mjesto u disciplini 50m leptir, 2. mjesto u disciplini 200m mješovito

Nensi Vidinović – 5. mjesto u disciplini 50m leptir, 2. mjesto u disciplini 50m slobodno

Elena Vidinović – 5. mjesto u disciplini 50m leđno, 9. mjesto u disciplini 50m slobodno

Tena Šumanovac – 3. mjesto u disciplini 50m slobodno, 3. mjesto u disciplini 50m leptir

Marija Ćaleta – 8. mjesto u disciplini 50m leptir, 5. mjesto u disciplini 50m leđno

Klara Radman – 10. mjesto u disciplini 50m leptir

Eva Jurčević – 7. mjesto u disciplini 50m leptir, 4. mjesto u disciplini 50m leđno, 10. mjesto u disciplini 50m slobodno

Sara Kosijer – 5. mjesto u disciplini 50m prsno

Nikola Ćaleta – 1. mjesto u disciplini 50m leptir, 1. mjesto u disciplini 50m slobodno, 1. mjesto u disciplini 100m slobodno

Alojzije Ćaleta – 5. mjesto u disciplini 50m leptir, 3. mjesto u disciplini 50m leđno

Matej Pfaf – 3. mjesto u disciplini 50m leptir, 1. mjesto u disciplini 50m leđno, 3. mjesto u disciplini 50m prsno

Marin Svilar – 6. mjesto u disciplini 50m slobodno, 2. mjesto u disciplini 50m prsno, 8. mjesto u disciplini 50m leptir

Dorian Vugrek – 4. mjesto u disciplini 50m leđno

Dinko Nađ – 7. mjesto u disciplini 50m slobodno, 6. mjesto u disciplini 100m slobodno

Patrik Šekrst – 6. mjesto u disciplini 50m prsno, 6. mjesto u disciplini 200m mješovito

Ante Kasić – 7. mjesto u disciplini 200m mješovito, 8. mjesto u disciplini 50m prsno

Filip Pavković – 9. mjesto u disciplini 50m leđno

Jona Renić Oršolić – 8. mjesto u disciplini 200m mješovito, 5. mjesto u disciplini 50m prsno, 8. mjesto u disciplini 50m leptir

Tomislav Kosijer – 8. mjesto u disciplini 100m slobodno

 

ORION 1- 2. mjesto u štafeti 4x50m mješovito u sastavu: Iva Čorak, Marin Svilar, Nikola Ćaleta i Adela Matošević

ORION 2 – 5. mjesto u štafeti 4x50m mješovito u sastavu: Una Videković, Matej Pfaf, Alojzije Ćaleta i  Martina Rajković