Najave

Tanja Cirba: '' Samo zajedno možemo naprijed''

LOVAS-U povodu obilježavanja Dana općine Lovas održana je svečana sjednica Općinskog vijeća koju je otvorio predsjednik Stjepan Milas, a načelnica Tanja Cirba izvijestila je o radu Općine u proteklom jednogodišnjem razdoblju.

- Među gospodarskim projektima istaknula bih da se u Opatovcu trenutno provodi uvođenje u radove  na izgradnji Zimske luke (zimovnika) na Dunavu, projekt vrijedan 48 milijuna kuna, čiji je nositelj Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture. Kvaliteta života u našoj Općini, u smislu osnovnih životnih potreba i sadržaja, blizu je kvaliteti života u gradovima. Ovo je jedna lijepa sredina u kojoj se može stvarati i odgajati obitelj.U našoj Općini je puno projekata, među kojima je izgradnja Spomen obilježja minskog polja.Moja poruka mještanima za Dan Općine, je da samo zajedno možemo naprijed, poručila je Tanja Cirba, načelnica Općine Lovas.

 

U svečanom dijelu sjednice uručene su nagrade odličnim učenicima u godini 2021./2022. u OŠ Lovas, a dobili su ih: 

 

- Ognjen Tanasić iz Opatovca,

- Jakov Sabljak iz Lovasa,

- Toni Brajković iz Lovasa,

- Gabrijel Palijan iz Lovasa,

- Paul Peulić iz Lovasa,

- Franka Markešić iz Lovasa,

- Ante Horvat iz Opatovca,

- Marko Luketić iz Lovasa,

- Lana Patarčić iz Opatovca,

- David Pole iz Lovasa,

- Lucija Gožović iz Opatovca,

- Natali Velerajter iz Lovasa,

- Tena Peulić iz Lovasa,

- Dunja Peulić iz Lovasa,

- Sara Luketić iz Lovasa,

- Mate Markešić iz Lovasa, 

- Dora Bačlić iz Lovasa, 

- Lea Hodak iz Lovasa.

 

Učenici srednje škole:

-Ivana Dognar iz Opatovca,

-Tea Kovačević iz Lovasa,

- Magdalena Beck iz Opatovca,

- Ante Keser iz Lovasa,

- Ivančica Sabljak iz Lovasa.

 

Share