OTOK- U prostorijama Grada Otoka održan je radni sastanak sa članovima Dobrovoljnog vatrogasnog društva Otok na kojem se razgovaralo o budućim ulaganjima u zgradu i dvorište vatrogasnog doma odnosno izgradnju nadstrešnice za vatrogasna vozila, asfaltiranje dvorišta i unutarnjim radovima Vatrogasnog doma.
Također, Grad Otok će u ovoj godini osigurati DVD-u financijska sredstva za nabavku vatrogasne opreme. Gradonačelnik Josip Šarić je izrazio zadovoljstvo sa dosadašnjim radom i angažmanom svih članova DVD-a Otok navodeći da im se zahvaljuje što su u svakoj prilici pokazali iznimnu spremnost i predanost u zalaganju za zajednicu i grad Grad.







